Sepetim
0
Beğendiklerim

GÜÇLÜ BALIKÇILIK

Güçlü Balıkçılık Balık Av ve Kamp Malzemeleri mağazamız güçlü markaların ürünleri ile 2010 yılında açılmıştır. Bugün ürünlerimizi mağazamız dışında, e-ticaret ve pazaryerleri üzerinden Türkiyemizin her yerine ulaştırma çabası içerisindeyiz. http://www.guclubalik.com web sitemiz üzerinden ürünlerimiz, mağaza bilgilerimiz ve kampanyalarımız sizlerle paylaşılmakta olup, N11, Trendyol pazaryeri mağazamız üzerinden de ürün satışımız yapılmaktadır. http://www.guclubalik.com, http://www.n11.com/magazalar/guclubalik, https://ty.gl/r2hx014of  web adresleri, balık av olta ve kamp malzemeleri satışını yaptığımız resmi platformlarımızdır. Türkiye’nin her yerinden online olarak 7/24 alışveriş yapabilirsiniz. Dünyanın en iyi balıkçılık ekipmanlarını üreten markalarını sitemizde bulabilirsiniz. Kocaeli Başiskele-Kullar’da bulunan ve bölgedeki baraj ve sahil meralarına yakın mağazamıza bir çay içmeye herkesi bekleriz.

DEĞERLERİMİZ;

- KALİTELİ VE UYUMLU SEÇİLMİŞ BALIKÇILIK MALZEMELERİ

Sizlere güçlü markaların ürünlerini sunuyoruz. Bunların içinde yapacağınız av şekline en uygun şekilde seçebilmeniz çok önemli. Doğru ürün seçimi ve kombinasyonları, avınızın daha verimli geçmesini sağlayacağı gibi yanlış ürünlerle zaman ve maddi kayıp yaşamanızı da engelleyecektir. Bu sebeple GÜÇLÜ BALIKÇILIK'tan sadece ürün değil, ürünler hakkında bilgi ve fikir de alabilirsiniz. Aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bize ulaşın.

- BİLİNÇLİ OLTA BALIKÇILIĞININ YAYGINLAŞMASI

En az bir defa üreme şansı bulamamış balıklar kesinlikle alıkonulmamalı. Eğer her balığa bir kez üreme şansı verilirse, balık neslinin tükenme tehlikesi de ortadan kalkar. Balıkları bilimsel veriler ile hazırlanan yasal boy limitlerine uygun tuttuğumuzda ve bu boylardan küçük olanları tekrar suya iade ettiğimizde inanın sonraki seneler çok daha fazlasını yakalama şansı bulabileceğiz.

BALIKÇILIK HOBİ DEĞİLDİR, ÇÜNKÜ HOBİLER BOŞ ZAMANLARDA YAPILIR...